Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Rosko – Oferty sprzedaży i najmu domów w Wielkopolsce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Czarnków

Czarnków(Rosko + 17 km)

590 000 zł118 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Marzysz o własnym miejscu w otoczeniu natury? To wyjątkowa oferta dla Ciebie! Prezentujemy nowy, energooszczędny, wolnostojący dom jednorodzinny o nowoczesnej, prostej bryle, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wołowe Lasy(Rosko + 25 km)

280 000 zł206,27 m² 1 357,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Inwestycja na sprzedaż położona jest w miejscowości Wołowe Lasy. To urokliwa, niewielka wieś w powiecie wałeckim, otoczona malowniczymi lasami, które nadają jej wyjątkowy, spokojny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Lubasz(Rosko + 14 km)

559 000 zł102,72 m² 5 441,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

D o M Jeśli szukasz miejsca, gdzie rano pachnie kawą, a wieczorem słychać szum drzew zamiast ekspresówki możesz przestać scrollować. Ten domek letniskowy przy ul. Wypoczynkowej (tak,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Straduń(Rosko + 20 km)

699 000 zł256 m² 2 730,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

! nowa Cena!na sprzedaż: duży dom z potencjałem inwestycyjnym w Straduniu - ok. 256 m , działka 1200 m Szukasz miejsca z duszą i potencjałem na dochodowy biznes lub.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Kościelna

Wronki(Rosko + 19 km)

475 000 zł83 m² 5 722,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:140 m²

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Przy tej ofercie Kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji, a my zapewniamy kompleksową i bezpłatną obsługę kredytową, dzięki której cały proces.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żelichowo

Żelichowo(Rosko + 21 km)

555 000 zł260 m² 2 134,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Magiczna, wyjątkowa, może być twoja. Spróbujmy wyobrazić sobie magiczną miejscowość na pograniczu województw wielkopolskiego i zachodniopomorskiego , pośród sosnowych borów Puszczy Noteckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Górne Podwórze

Biała(Rosko + 24 km)

1 490 000 zł180 m² 8 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 999 m²

Dom, który łączy komfort życia rodzinnego z przestrzenią na Twój biznes! Marzysz o miejscu, w którym Twoja rodzina będzie mogła cieszyć się spokojem, a Ty zrealizujesz swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Dworcowa

Wronki(Rosko + 19 km)

799 000 zł360 m² 2 219,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:2 138 m²

Ekskluzywna okazja dla inwestorów i miłośników historii! Przedstawiamy trzy piętra unikalnej kamienicy położonej w sercu Wronk przy ul. Dworcowej. Ta nieruchomość, wpisana do rejestru.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Trzcianka

Trzcianka(Rosko + 21 km)

1 450 000 zł400 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 999 m²

Trzcianka - bliska jej okolica ciekawa nieruchomość mieszkalno-użytkowa z dużym potencjałem, idealna do zamieszkania lub/i pod działalność gospodarcza. Przedmiotem ofert jest duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zielonagóra(Rosko + 23 km)

1 399 000 zł135 m² 10 362,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Zapraszam Państwa do odkrycia prawdziwej perełki nieruchomościowej na sprzedaż. Energooszczędny dom, będący enklawą natury i spokoju, w śródziemnomorskim stylu. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Rosko

Rosko,wielkopolskie

60 000 zł41 m² 1 455,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:698 m²

Na sprzedaż dom w Rosku gmina Wieleń cena: 60000 zł (istnieje możliwość kupienia drugiej części nieruchomości. Oferta nr fcz - ds -104220) Dom położony w sercu Puszczy Nadnoteckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rosko

Rosko,wielkopolskie